Wie worden de helden van 2012?
Ook dit jaar zal burgemeester Noordewier weer lintjes uitreiken aan kinderen en jongeren die iets bijzonders hebben gedaan voor anderen of voor de samenleving.
Dominique was de stuwende kracht van de jeugddisco in Bergharen. Gijs werd als jonge mantel-zorger voor zijn familie in de bloemetjes gezet. Mitch zette zich in voor de jongerenraad en deed veel ander vrijwilligerswerk. En Pepijn onderging een operatie waardoor zijn broer geholpen kon worden. Kinderen en jongeren zoals zij maken onze samenleving.
De gemeente Wijchen is trots op jonge inwoners die zich inzetten voor anderen.
Veel kinderen en jongeren doen goede dingen, maar vaak valt dat niet eens op. Zij zijn een voorbeeld voor anderen en mogen best eens in de schijnwerpers staan. Iedereen die een kind of een jongere kent die voor een lintje in aanmerking komt, mag hem of haar aanmelden. Dan kan tot en met 15 april 2012. Meer informatie en aanmelden kan via onderstaande hyperlinks. |
Gepubliceerd op 6 maart 2012 |
| Bestanden | |
|---|---|
| Flyer kinder- en jongerenlintjes |
| Meer informatie | |
| Pagina kinder- en jongerenlintjes | |
| Aanmeldformulier jeugd- en jongerenlintje |

in
welke vorm dan ook.