Lees pagina voor

Denkt u mee over de Omgevingsvisie voor onze gemeente?

4 mei 2022

Hoe ziet onze gemeente eruit in 2035? Deze vraag staat centraal in onze omgevingsvisie. In de omgevingsvisie leggen we vast hoe we Wijchen ook in 2035 een fijne plek laten zijn om te wonen, werken, leven en genieten. Hiervoor gaan we graag met u in gesprek. Denkt u met ons mee?

Swipocratie

U krijgt een foto en een korte tekst te zien. Door te swipen beantwoordt u snel en simpel in 3 minuten de vragen. Meer informatie vindt u op de pagina van Swipocratie

Online vragenlijst

U kunt online een vragenlijst invullen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 15 tot 20 minuten. 

Kleurplaat

Wij vinden het ook belangrijk om te horen wat kinderen belangrijk vinden. Daarom mogen ze hun ideale wijk tekenen. Hoe ziet hun ideale wijk in de toekomst eruit? Dit kunnen zij tekenen op de kleurplaat en toelichten met een kort verhaaltje. Deze kleurplaat kunt u printen door hem hier (PDF, 62.5 kB) te downloaden. Ook wordt de kleurplaat gepubliceerd in de Wegwijs. U kunt de kleurplaat van uw kind(eren) mailen naar: omgevingsvisie@wijchen.nl. Of afgeven bij het Huis van de gemeente.

Samen bouwen aan de toekomst

We organiseren een bijeenkomst op 7 juni 2022 waarbij we letterlijk bouwen aan de toekomst van onze gemeente. Hoe wilt u dat onze gemeente er in 2035 uitziet? Meld u aan door te mailen naar omgevingsvisie@wijchen.nl. De bijeenkomst is van 19.30 tot 21.30 uur. De locatie wordt later bekend gemaakt. Meer informatie vindt op de onze pagina omgevingsvisie

Meer nieuws

Al het nieuws