Bewijs van garantstelling en/of logiesverstrekking
Komt iemand uit het buitenland bij u logeren en heeft deze persoon een visum voor Nederland nodig? Dan heeft u een garantstelling of logiesverstrekking nodig met daarop een gelegaliseerde handtekening. U staat dan namelijk financieel garant voor deze persoon.
De Immigratie en Naturalisatiedienst (IND) houdt bij welke buitenlandse bezoekers een visum moeten hebben. Daar ziet u ook of een bewijs van garantstelling nodig is. Heeft u vragen over de garantstelling? Lees dan ook de informatie op de website van de IND.
De gemeente legaliseert uw handtekening op het bewijs van garantstelling. Dat kan alleen op afspraak. U zet dan zelf bij de gemeente uw handtekening op het document. De ambtenaar bevestigt dan dat het uw handtekening is.
Wat moet u meenemen?
- Een geldig identiteitsbewijs
- Bewijs van garantstelling en/of particuliere logiesverstrekking van de IND
- U krijgt het document meteen weer mee.
Wat kost het?
Een legalisatie van een handtekening kost € 5,05.